KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728807
nr 1572 8807
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
"Eldledningscentralen". Signerad, blandteknik, pannå, yttermått inklusive ram: 52x55 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:20:26
100 kr
250 kr